Şirketler

Bilfen Grup bünyesinde bulunan tüm şirketler direkt veya dolaylı olarak başarılarla büyüyen yeni nesiller yetiştirilmesinde çok önemli roller oynamaktadır.

Bilfen Grup bünyesinde bulunan tüm şirketler direkt veya dolaylı olarak başarılarla büyüyen yeni nesiller yetiştirilmesinde çok önemli roller oynamaktadır.

Eğitim

Bilfen Okulları'nda tam bilgi donanımlı, özbenliği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek, araştırmacı, bireyler yetiştirmek sistemimizin hedefidir. Öğrencilerimize, bir üst eğitim programına geçişlerinde gerekli olan akademik bilgi ve becerilerin kazandırılmasının yanı sıra, fiziksel, zihinsel ve duygusal becerilerine yanıt verebilen kapsamlı bir eğitim programı uygulanmaktadır. Branşlarında uzmanlaşmış nitelikli ve dinamik eğitim ve öğretim kadrosuyla Bilfen Okulları; öğrencilerinin bilgiye ulaşmalarını, edindiği bilgiden yararlanmalarını ve bilgiyi geliştirme yöntemlerini öğrenmelerini ilke edinmiştir.

Bilfen Okulları Dünyadaki 34. "Dunn & Dunn Uluslararası Öğrenme Stilleri" merkezidir. Bu sorumlulukla Bilfen Okullarında uygulanan öğretim programı öğrencilerin öğrenme stillerine uyumlu olarak planlanmaktadır. Amacımız, farklılıklardan yola çıkarak mükemmeli yakalamaktır. Bilfen okullarında okulun her alanının yüksek standartlarda projelerle donatılmasıyla sağlanan “Duvarsız Eğitim” modeli, , öğrencilerimizin öğrenmesini kolaylaştırmaya odaklı bir sistem olup okullarımızda yıllardır başarıyla uygulanmaktadır. Eğitim anlayışımızın bir diğer unsuru olan “Tam Öğrenme” sistemi, okullarımızdaki başarının temelini oluşturmaktadır.

Öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal gelişimlerini de desteklemek amacıyla onlara sunduğumuz farklı kulüp seçenekleri, yurt içi ve yurt dışı projeleri, farklı ülkelerden okullarla beraber yürütülen uluslararası projeler ve ülkemizi temsil ettiğimiz yurt dışı görev projeleri, farklı dillerin ve değerlerin yaşayarak öğrenilmesi için önemli fırsatlar oluşturup akademik başarıyı ve sosyal yaşam becerisini desteklemektedir.

Bilfen Okullarının müzik alanındaki başarılarının dayandığı temel, 3. Sınıf itibariyle başlattığı enstrüman eğitimine verdiği önemdir. Ulusal ve uluslararası arenada prestijli bir yere sahip olan ve birçok organizasyonda ülkemizi başarıyla temsil eden 130 kişilik filarmoni orkestramızın temelleri, müzik derslerindeki başarılı eğitimimizle atılmakta ve gurur verici sonuçlar alınmaktadır.

Bilfen Okulları 700 lisanslı sporcusuyla her yıl ilçe, il ve Türkiye çapında yapılan değişik branşlardaki müsabakalarda çok başarılı dereceler almaktadır. Sporun öğrencilerinin yaşamında önemli bir hedef olmasını sağlayacak bir beden eğitimi programı uygulamaktadır.

Yayıncılık

Bilfen Yayıncılık sınav hazırlık setleri ve Kültür Yayınları hazırlar. Yardımcı ders kitapları hazırlamakta, 7 bölgede 400’ün üzerinde bayi ile 500'ün üzerinde kitabın dağıtımını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Websitesi için tıklayınız (www.bilfenyayincilik.com)

Bilkid Eğitim Gereçleri

Bilfen Okulları'nın ihtiyacı olan kitap, kırtasiye, okul kıyafetlerinin üretim ve satışını gerçekleştirir.

Websitesi için tıklayınız (www.bilkid.com)

Catering

Biltur Catering

Biltur catering birçok noktada yerinde üretim tesisleri ile hizmet verirken ayrıca yüksek kapasiteli taşıma yemek üretim tesislerinde de Bilfen Grup Şirketlerinin yanında, markası bilinen birçok firmaya tabldot yemek hizmeti vermektedir.

Biltur Catering kurulduğu günden itibaren hızla büyümeye devam etmektedir. 2014 yılı itibariyle yerinde üretim tesislerimiz hariç, taşıma yemek üretim tesislerimiz Anadolu yakasında Dudullu Merkez Fabrika ve Şekerpınar Fabrika, Avrupa yakası Kıraç Fabrika ve Ankara Fabrika ile toplamda 28.000m2 de hizmet vermektedir.

Biltur Catering'in Türkiye'nin toplu yemek sektöründe en büyük m2 üretim alanına sahip olmasında Modern tesislerimizde kullandığımız kalite sistemleri, teknolojik altyapı ve eğitimli personelimiz en önemli faktördür.

Biltur Catering her zaman doğa dostu olmuştur, atık yağ ve kağıtlarını doğaya terk etmeyip geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Websitesi için tıklayınız (www.bilturcatering.com)


Nota Toplu Yemek ve Hizmet Tic. A.Ş.

Biltur Catering'in kardeş kuruluşu olan Nota Catering özel okullara hizmet vermektedir.

Basım Ambalaj

Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Bilnet, Türkiye'nin eğitimde en başarılı grubu olan Bilfen Grubun desteğiyle 1 Ağustos 2007'de üretime başladı. Kısa sürede güçlü altyapısı ve ekibiyle başarısını kanıtlayıp Türkiye'nin lider matbaası konumuna yükselmeyi başardı.

Hızlı ve emin adımlarla sektöründe her geçen gün büyüyerek yol almaya devam eden Bilnet, 2010 yılında faaliyete geçtiği 17.000 m²'lik yeni tesisinden sonra 2012 Ocak ayından itibaren de 18.000 m²'lik 2. tesisi ile sektöründeki lider konumunu devam ettirmektedir.

Websitesi için tıklayınız (www.bilnet.net.tr)

İnşaat

Bilyapı İnşaat A.Ş.

Bilfen okullarının ve grup şirketlerinin mimari projelendirme dahil olmak üzere tüm inşaat işlerini gerçekleştirir.

Teknoloji

Bilsistem Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş.

Bilsistem kamu kurumları ve özel sektör için yüksek teknoloji çözümleri geliştirmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Merkezi Ankara’da bulunan Bilsistem, Genetik Algoritma ve Semantik sistemler alanındaki bilgi ve deneyimi ile sadece Türkiye’de değil, başta komşu ülkeler olmak üzere, yurt dışında da sektörün lider kuruluşu olmayı amaçlamaktadır.

Microsoft ve Linux tabanlı çözümler üreten Bilsistem, özellikle Türkiye’deki bulut mimari ve iş zekası projelerinde ciddi knowhow sahibi olmuş bir Ar-Ge ekibinin konsolide edildiği bir yapıyı bünyesinde barındırır.

Faaliyet alanları

 • 1 - Lokal veya web tabanlı veri tabanı yazılımları geliştirme
 • 2 - Web Siteleri - Portalları inşa etme
 • 3 - İş Zekası Yazılımları (BI) - Semantik Algoritma ve Bulut Mimari Yönetimi
 • 4 - Mobil Application Geliştirme (IOS - Android - Windows) - Native
 • 5 - Eğitim Yazılımları ve Ölçme Sistemleri
 • 6 - Flash Animasyonlar - HTML - 5 - Action Script - Objective C - Apache Cordova destekli tüm yazılımlar (Responsive)
 • 7 - Network Implementasyon - Bilgi Güvenliği Skalaları
 • 8 - Multi Media Hizmetleri - Reklam Tasarımı - Prodüksiyon Hizmetleri (After Effects - 3ds Max)
 • 9 - E - Pub - Mizanpaj Hizmetleri (InDesign)
 • 10 - E Kitap ve Z - Kitap Hizmetleri (Digital Publishing Suite)

Bilport - Bilfen Eğitim Portalı

BİLPORT NEDİR ?

Bilport; ek kaynak gereksinimi duymadan eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, bir öğrencinin eğitim sürecinde kullanabileceği tüm gereçlerin dijital alana uyarlanmış halidir.Erişim İçin Tıklayınız

Bilfen Digital Eğitim Platformu Bilfen On - Line Sınav Portalı
(Portal İçin Tıklayınız - Satış İçin Tıklayınız)

Genel özellikleri;

 • video-animasyon ve interaktif uygulamalarla destekli bireysel çalışma alanları
 • zenginleştirilmiş konu anlatımları
 • kazanım tarama testleri
 • sözlük ve not saklama araçlarıdır.

NEDEN BİLPORT ?

Çünkü Bilport; bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve akıllı tahta gibi platformlarla uyumlu çalışır ve tek bir kart ile bütün eğitim içeriklerini etkili araçlarla kullanmanıza imkan sağlar.

BİLPORT NASIL KULLANILIR ?

Kullanıcı Bilport kartını aktifleştirdikten sonra eposta adresi ve şifre ile sisteme giriş yapar. Kategorilendirilmiş içerikleri inceleyip kendi çalışma alanlarını oluşturabilir, bunları saklayabilir ve uyguladığı testlerin istatistiksel verilerine ulaşabilir.